Jdi na obsah Jdi na menu
 


Růžová barva na muži je sexy!

13. 7. 2008

Růžová barva na muži je sexy!Pink
Růžové oblečení na muži je sexy! Ano, samozřejmě chápu, že některým ženám či mužům se růžová barva jednoduše nelíbí a je tedy logické, že jí na sobě nebudou nosit, nicméně tvrdě bojuji za názor, že růžová barva není pouze ženská, stejně tak jako modrá není vyloženě pánská, leč testy dokazují, že jí muži mají raději, než růžovou.
Pokud má muž alespoň z části pěkně vypracované tělo, má na sobě růžové tričko či jiný kus oblečení a pěkně nagelované vlasy, je podle mého názoru sexy! Osobně mám růžových triček poměrně dost, mimo jiné také jednu zcela luxusní, provokativní košili a má přítelkyně má růžovou na mém těle ráda. Člověk se nesmí bát něco takového nosit, musí si v tom připadat sexy a musí občas přehlédnout tupé, třináctileté holčičky se smíchem a křikem: „Jen růžová to může být“. Třináctiletá holka ještě netuší, co je to sex :-)

Není pochyb o tom, že růžová barva na muži se čím dál tím více rozmáhá, taková Itálie je plná můžu s růžovými tričky, společnost prostě chápe a zvykla si na něco nového, okouzlujícího a svěžího. Růžová barva na mužích ženy přitahuje a na hezkém těle vypadá opravdu nádherně. Člověk jen nesmí vypadat jako nenažrané prase.
Čerpáno z : http://patrikvogl.cz/

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

FŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJJJJ!!!!

(PROTESTANTKA PROTI RŮŽOVÉ!!!!!, 26. 9. 2008 20:13)

RŮŽOVÁ JE ODPORNÁ! JAK NĚKDO MOHL TAKOVÝHLE STRÁNKY VŮBEC ZALOŽIT!?! TO JE PROSTĚ HNUS CO TOHLE JE?? TOHLE BY MĚLO BÝT PROTIZÁKONÝ! A CHLAPI V RŮŽOVÉ PRO INFORMACI NEVIPADAJÍ SEXY ALE JAKO NÁCÍ TEPLÝ HÓŠOVÉ!! PROSTĚ TEPLÝ ZKRZ NA ZKRZ! NO PROSTĚ NEMAJÍ DALEKO K ŠAMPONŮM A POKUD JDE O BARBIE GIRL TAK BARBIE VETŠINOU NA TOMHLE SVĚTĚ ZNAMENÁ URÁŽKA HOLKY A NE LICHOTKA. NEPŘEMLOUVÁVÁM VÁS AB STE TO ZRUŠILI ALE JE TO PROTI ETICKÝM ZÁKUNŮM!!! PROSTĚ JE MI NA BLITÍ! ZBOHEM RŮŽOVKY ÚŽOVKY NEBOS PÍŠ ZMIJE V RŮŽOVÉ...

ok

(Miloš, 29. 11. 2010 1:49)

Ahoj Všici na blogu, tak se chci zeptat jak to vlastně z barbie stylem je? už jsem četl dost příspěvků na blocích
ale spíš tam víc krytyzujou než chválej. Mě se styl barbie
líbí ale myslím si že dnes je strašně málo barbie holek
který uměj být barbie.Jo a ten styl emo je prostě příšernej!
moje oblíbené DVD PRINCEZNA Z OSTROVA DIAMANTOVÍ ZÁMEK ATD:
je to barbie styl nebo se pletu a tak to nemá bejt? rád bych měl jasno v dnešní době o tomto tématu a jak to vnímáte osobně. Mějte se fajn a sladce růžově mooooccc a snad i díky za odpověď jestli bude.

Re: FŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJJJJ!!!!

(Miloš, 18. 3. 2011 10:18)

Chtěl bych jen podotknout, že růžová a červená byly původně mužské barvy. Podívejte se do historie. Rudá je barva krve a co královský purpur a nach? Tyto barvy směli nosit jen muži a jen ti, kteří na to měli, takže vládcové, nebylo lehké a tím pádem ani levné je získat.

Re: FŮŮŮŮŮŮŮJJJJJJJJJJJ!!!!

(Angí, 23. 3. 2011 10:23)

Růžová je barva jako každá jiná...a některé odstíny i chlapům sluší...i jeden telení operátor si ju přisvojil, a má tu siť tolik lidí...a myslíš, že tam pracují jen holky a nebo homosexuálové?!

růžovoučká

(Danulinka, 25. 9. 2009 22:48)

růžová je ta nejkrásnější barva vždy když vidim černou nebo emo dělá se mi okamžitě zle

Andy

(jooooo, 22. 2. 2009 19:30)

at žije růžováááááááááá

Odpověď na Fůůůůůůůůůůůůjjjjjjjjjj

(Angi, 10. 10. 2008 10:53)

Ale zlato, žijeme ve svobodné zemi, kde nejsou trestné svobodné nazory....jestli se ti tato barva nellibi, to je tvůj problem, každý máme nějakou oblibenou a nějakou méně, my jsme u tohoto čerpali, už z existujíciho txtu, a nevymýšleli si ho.......proto náš klub hned nemusiš uražet....takže se klidni:-P